اخبار بازی

بازی ایرانی Memoranda تا کمتر از سه هفته دیگر عرضه خوهد شد + دانلود نسخه ی Demo

بازی ایرانی memoranda

به‌گفته‌ی سازنده‌، بازی ایرانی Memoranda تا کمتر از سه هفته‌ی دیگر به بازار راه پیدا می‌کند.

اینکه در میان انبوه اخبار بازی با خبری درباره‌ی ساخته‌های وطنی روبه‌رو شویم، شیرینی خاصی دارد. این‌بار باخبر شده‌ایم که استودیو بیت بایترز ((Bit Byterz)، سازنده‌ی بازی مموراندا، تاریخ انتشار آن را اعلام کرده است. به‌گفته‌ی این استودیو، بازی در ۲۵ ژانویه (۶ بهمن‌ماه) روانه‌ی بازار می‌شود. توسعه‌دهنده‌ی مموراندا همچنین به این مورد اشاره کرده که علاوه بر استیم، با فروشگاه GOG هم به توافق رسیده است. در نتیجه‌ی این توافق، بازی از طریق این مجموعه هم به فروش خواهد رسید و در این میان، نسخه‌ی GOG بدون هرگونه قفل DRM عرضه خواهد شد. در حال حاضر، حامیان مالی این بازی قاعدتاً باید کدهای استیم آن را دریافت کرده باشند یا آنکه کدها طی همین روزها به دست‌شان برسد.

مموراندا، که در سبک ماجراجویی-اشاره و کلیک قرار می‌گیرد، حدوداً برای چهار سال در دست توسعه قرار داشته است. خالقین این بازی در ساخته‌ی‌شان از ادبیات سوررئال الهام گرفته‌اند و در میان آن‌ها به داستان‌های هاروکی موراکامی، نویسنده‌ی معاصر ژاپنی، نگاه ویژه‌ای داشته‌اند.

حتما بخوانید  تماس صوتی تلگرام پس از کش و قوس های فراوان با حکم قضایی مسدود شد

بازی مموراندا برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس در نظر گرفته شده که در صورت تمایل می‌توانید نسخه‌ی دموی آن را از صفحه‌ی کیک‌استارتر بازی دانلود کنید؛ البته دموی مموراندا تنها برای مک و ویندوز قابل دریافت است.

نظر شما در مورد بازی ایرانی memoranda چیست؟

 

 

 

 

منبع: zoomg

برای ارسال نظر کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To Top