ربات تلگرام

با ربات تلگرامی Arzlive نرخ ارز ، قیمت دلار و طلا را آنلاین دریافت کنید

قیمت دلار

نرخ ارز ، قیمت دلار و طلا

نوسانات قیمت ارز، طلا و سکه در میان گروه های مختلف جامعه تبدیل به یکی از مهم ترین بحث های داخلی شده است. برای افرادی که به صورت مستقیم با این موارد مرتبط هستند، دانستن قیمت لحظه ای یک امر ضروری به شمار می رود. خبر خوش آن که حالا قادر هستید با فشردن تنها یک دکمه قیمت ارز، طلا و سکه را به صورت لحظه به لحظه دریافت نمایید. در ادامه با تک ۲۴۷ همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات ArzLive_bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ ArzLive_bot رباتی است که می توانید از طریق آن نرخ ارز، طلا و سکه را لحظه به لحظه دریافت نمایید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی ArzLive_bot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند.

قیمت دلار

پس از کلیک روی یکی از گزینه های «نرخ زنده ارز»، «نرخ زنده طلا» و «نرخ زنده سکه» ربات به صورت خودکار قیمت مورد نظر را به صورت لحظه ای برای شما ارسال می نماید.

خوشبختانه ربات ArzLive_bot همچون تصویر بالا به سرعت اطلاعات کاملی را در رابطه با هر مورد را با کمترین خطا در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این می توانید با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود برای توسعه دهنده به ارتقای ربات مذکور کمک نمایید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد دریافت نرخ ارز ، قیمت دلار و طلا توسط ربات تلگرام چیست؟

 

 

 

منبع : digiato

برای ارسال نظر کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To Top