اپلیکیشن

اسکایپ مینگو قصد دارد به قطب اصلی اپلیکیشن های ارتباطی تبدیل شود

اسکایپ مینگو

اپلیکیشن موبایل اسکایپ وضعیت نا به سامان و پر مشکلی دارد و شاید تنها دلیلی که باعث می شود بخواهید از آن استفاده کنید، امید به بازسازی این پیام رسان به طور کامل است. خوشبختانه گویا این اتفاق در حال رخ دادن است و به نظر می رسد توسعه دهندگان این پیام رسان در حال انجام آزمایشاتی روی نسخه ای بهتر به نام اسکایپ مینگو Mingo برای پلتفرم اندروید هستند.

به گفته اسکایپ، « اسکایپ مینگو قطب اصلی ونهایی اپلیکیشن های ارتباطاتی خواهد شد.» نه تنها با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به تمامی امکانات اسکایپ مانند تماس صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید، بلکه به لیست اطلاعات تمامی افراد، گرفتن تماس تلفنی معمولی و حتی ارسال پیام کوتاه نیز دسترسی خواهید داشت.

 

اسکایپ مینگو
علاوه بر این در لیست امکانات اسکایپ مینگو در کنار سبک و سریع بودن اپلیکیشن، به ویژگی هایی همچون تماس تلفنی اقتصادی اشاره شده است. این ویژگی احتمالا به کاربران این اجازه را می دهد تا در حین انجام مکالمات خود کمی هم پس انداز کنند و هزینه کم تری برای برقراری ارتباط بپردازند.

اما مهمترین سوالی که برای اکثریت کاربران پیش آمده به نحوه عملکرد این اپلیکیشن در انتقال پیام کوتاه باز می گردد. با توجه به متنی که در Microsoft blogMSPowerUser منتشر شده، اسکایپ مینگو قادر به ارسال و دریافت پیام کوتاه روی تلفن همراه شما است، اما در هیچ جا پیام های کاربر را همگام سازی یا اصطلاحا سینک نمی کند.

با نگاه به نسخه بتای اسکایپ مینگو می توان دریافت که مایکروسافت قصد دارد با توسعه اپلیکیشن پیام رسانی همه فن حریف از رقیب خود Google Allo (که در حال حاضر روزهای خوشی را پشت سر نمی گذارد) پیشی بگیرد. با این حال باید منتظر ماند و با پیگیری اخبار اپلیکیشن تازه اسکایپ اطلاعات بیشتری از آن به دست آورد.

نظر شما در مورد اپلیکیشن اسکایپ مینگو چیست؟

 

 

 

 

منبع: digiato

برای ارسال نظر کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To Top