قسمت دوم the last of us
بازی

ابراز تمایل بازیگر نقش الی به بازی در قسمت دوم The Last Of Us

The Last of Us پایان مبهمی برای الی و جوئل، دو شخصیت اصلی بازی بود که برای بسیاری از مردم مشخص نشد ساخت قسمت دوم the last of us بازی می‌تواند ادامه‌ای بر پایان آن باشد یا اینکه به‌طور کلی یک داستان اصل و جدید خلق می‌شود.

سایت گیم‌اسپات توانست با اشلی جانسون، بازیگر شخصیت الی در The Last of Us، گفت‌وگویی را فراهم کند که به آن‌ها گفت به بازگشت برای ساخت ادامه علاقه‌مند است.

جانسون در مصاحبه خود با سایت گیم‌اسپات گفت:

من احساس می‌کنم اگر آن‌ها می‌خواستند دوباره آن را دنبال کنند و داستان دیگری را برای الی و جوئل یا کل جهان بازی بسازند، من کاملا برای کار تمایل داشتم.

او ادامه داد:

اما می‌دانید، یک بخشی هم از من می‌گوید “مرد، داستان می‌تواند به تنهایی رها شود” و گاقی اوقات ما فقط باید آن را تنها بگذاریم. در هر صورت اگر آن‌ها بخواهند یکی دیگر را بسازند، من هم دوست دارم که بخشی از آن باشم.

جانسون همچنین راجع به فیلم The Last of Us که تولید آن به مشکل برخورده هم نظر خود را اعلام کرد. او گفت دوست دارد که ببیند فیلم سرانجام به یک نتیجه‌ای می‌رسد اما از اینکه تا چه اندازه مراحل تولید آن رو به جلو آمده یا حتی آیا بالاخره منتشر می‌شود هم مطمئن نیست. وقتی به وی گفتند که احتمال حضورش در فیلم وجود دارد یا خیر، به شوخی گفت:

آره، می‌خواهم یک کلیکر باشم!

در بحث اینکه فیلم The Last of us چگونه به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، نیل دراکمن، یکی از کارگردانان استودیوی ناتی داگ، گفته برای آن نویسندگی کرده اما طی چند سال اخیر به جایی نرسیده است. او افزود وضعیت متن نمایشنامه خوب بوده و حتی به مرحله خوانده شدن و تمرین کردن توسط بازیگران رسیده اما بیشتر از آن پیشرفت نکرده است.

 

کانال تلگرام تک ۲۴۷ :  کلیک کنید

ابراز تمایل بازیگر نقش الی به بازی در قسمت دوم The Last Of Us

برای ارسال نظر کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To Top